Światła na Nadwiślańskiej: jeszcze w tym roku projekt, instalacja w 2024

Mam dla mieszkańców dwie świetne wiadomości! Ruszyło w sprawie drogi 801! – napisał burmistrz Marek Banaszek w mediach społecznościowych. Po wieloletnich apelach Józefowa do zarządcy drogi nareszcie zapadły konkretne decyzje: w tym roku ruszy przetarg na dokumentację przebudowy „Nadwiślanki”, a do czasu zakończenia inwestycji na trzech skrzyżowaniach pojawi się sygnalizacja świetlna. Jej projekt ma powstać już w tym roku.

W spotkaniu z wicedyrektorem MZDW Tomaszem Dąbrowskim brała udział posłanka Bożena Żelazowska, przedstawiciele m.st. Warszawy oraz radny wojewódzki Piotr Kandyba, który bardzo wspierał Józefów w działaniach na rzecz bezpieczeństwa na drodze 801. Ogromnego wsparcia miastu udzieliła również radna Anna Brzezińska, która przewodniczy pracom Komisji Rozwoju Gospodarczego, Infrastruktury i Przeciwdziałania Bezrobociu Sejmiku Województwa Mazowieckiego.

Burmistrz podziękował również mieszkańcom okolicy drogi 801, którzy licznie pojawiali się na spotkaniach komisji sejmiku województwa i bardzo obrazowo przedstawiali radnym sytuację na „Nadwiślance”.

Dodaj swój komentarz